מי שמביט בי מאחור

בסיומו של החודש השביעי להריון בזמן שאני סובלת משלל תסמיני הריון שגורמים לי להטיל ספק ביכולת קבלת ההחלטות שלי (כמו איך לעזאזל הסכמתי לעבור את זה שוב??), אני שואבת מעט נחמה מאנשים שאומרים לי שמאחורה אני בכלל לא נראית בהריון. או במילים אחרות: האחוריים (עדיין) לא מעידים על המשקולת הנסחבת מלפנים. אני הילה ואני שטחית. נעים להכיר. הפעם לפחות יש לי תירוץ: אני חודשיים לפני לידה So give me a fucking break.

הקורא התמים שעוקב אחר הפוסטים האחרונים שלי עשוי לקבל את הרושם המוטעה לפיו אני מבלה את ההריון בשלל אירועים, יציאות וחגיגות כשבעצם, כל רצוני הוא לרבוץ לי על הספה ולתפוח בשקט. אבל החיים רווי שמחות קטנות (וטוב שכך) והאופציה של להסתגר במערה במשך 9 חודשים איננה פרקטית כלל ועיקר. הפעם, יצאנו לחגוג יומהולדת לחברה חניתה זוגתו של אבי במסעדת התרנגול הכחול שסיפקה תאורה אפלולית שהחזירה אותי לרגע לעידן אחר רווי ביציאות ליליות, אבל חשוב מזה, התאורה מצעירה בחמש שנים לפחות.

שמלה – סבינה, שרשרת – פאולה ביאנקו

חוץ מזה אם הייתי מסתגרת במאורה הבייתית, לא הייתי יכולה להציג לכם את קישוט היד החדש שלי מאפרת קסוטו. רק בשביל זה היה שווה לצאת מהבית ולסבול שעתיים בשקט על כיסא עץ לא נוח בעליל.

אבל החברה הייתה נאה בעינינו, וגם האוכל ערב לחכנו הבעייתי שמורכב מקרניבורים, טבעוניים, צמחוניים ומקפידי בשר חלב. חוץ מזה סתיו הייתה מבסוטה, אז מה בעצם, מה עוד צריך? (למקרה שתהיתם, להלן רשימת ה"מה עוד צריך": אמא מבסוטה, אבא מבסוט, יותר שעות שינה, חדר ארונות, מחליק קמטים וגם כסף אף פעם לא מזיק).

הזדמנות טובה להזכיר לכן על ההגרלה השווה שלנו שבה יחולקו 2 שרשראות שוות במיוחד של המעצבת עילית שר. השרשראות יכולות להיות שלכן אם תבצעו 2 פעולות פשוטות:
1. לפרגן ב"לייק" לעמוד הפייסבוק של עילית.
2. להיכנס לעמוד הפייסבוק של תלתלים או לעמוד הפייסבוק של passionista ולכתוב לנו מתחת לפוסט שמציג את ההגרלה שעשיתן לייק (כדי שנדע להכניס אתכן להגרלה) ואם אתן רוצות, יכולות גם לרשום או לתייג את שם החברה שאיתה היית רוצה לזכות.

אפשר להשתתף בהגרלה עד ליום 18.11.15 בשעה 16:00. בהצלחה!

  

תגובה אחת על “מי שמביט בי מאחור

 1. Delhi Dolls 02 נוב 2017 / 1:54 am

  We have exotic hotels which have beautiful locations and wonderful views come
  to these luxurious hotels to have the holiday you are most looking forward to
  you will have an unforgettable time the time of your life is waiting for you and you must grab this opportunity of spending time in great luxury and grand comfort the services are the best and the rooms are such
  that you will feel like a royal most important girls are here so that you can enjoy your life
  at the best hotels you can ever see you will truly
  cherish the time it will cost here we will welcome you to the most
  glorious hotels you can relax in the swimming pool
  which must be very big and the architecture of the hotel will leave you breathless you!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *