סאקרית

זאת הייתה רק שאלה של זמן עד שימצא האופורטוניסיט שיהפוך את מותו בטרם עת של דיוויד בואי לעוד הכנסה מוצלחת. הפעם בתפקיד האופוטורניסטית לא אחרת מאשר מנגו שיצאה בליין חולצות ייחודי עם תמונתו של בואי מלפנים ולוגו הנושא את שמו מאחור. במנגו כנראה הבינו שחלקנו (כלומר אני) סאקרים לא קטנים כי מעבר לכך שהחולצה מושכת לתוך הרשת קהל צרכנים שלא בהכרח מזדהה ברגיל עם הקו העיצובי של המותג, בעוד שחולצות טי אחרות עולות סביב ה-70 שקלים החולצה הייחודית של בואי עולה 99 ש"ח. מסתבר שלפראייריות יש מחיר והוא נקוב. אני בושה ונכלמת להודות שאני הסאקרית שעליה זה עובד. בואי היה גיבור נעורי (והקדשתי לכך פוסט בשבוע שנפטר) והחולצה הקלישאתית של מנגו לחצה אצלי על כל הכפתורים הנכונים. מה אומר – גאונות שיווקית מהזן הנחות ביותר. להגנתי אספר שרכשתי עם גיפטקארד שקיבלתי כך שהיאוש (והמינוס) נעשה יותר נוח.
צמיד של אילי גורן, תיק מייקל קורס

מכנס פייטים מזארה

תמר החליטה לפרגן לנו את הסרט "אליס בארץ המראה" במתחם ה VIP של יס פלנט ודיוויד נראה לי כמו בחירה מתבקשת למפגש עם חייזר עגמומי ונפלא אחר: ג'וני דפ (בתפקיד הכובען).


הסרט הוא המשך ישיר של הסרט הקודם "אליס בארץ הפלאות" והסיפור מתרחש כמה שנים אחרי שהסתיים הסיפור הראשון. מעבר לעובדה שהסרט יפה ואסתטי באופן מפעים הוא עתור במסרים פמניסטיים משובבי לב וציטוטים נפלאים שיזכרו לדראון עולם.

אמא של אליס: "את תמיד חייבת להתווכח על כל דבר"?
אליס: "לא. אבל זה הרבה יותר כיף ככה."

בתור ג'ינג'יות כשרות התענגנו על המסרים האקטיבסטיים. וגם על העוגות בבופה.

וכהרגלנו בקודש כיבדנו היטב את המעמד באבזור וקישוט מכף רגל עד תלתל (או גל במקרה של תמר), כי אלוהים (וזה דבר ידוע) נמצא בפרטים הכתומים.

6 תגובות על “סאקרית

  1. Cheap last minute holidays 21 נוב 2017 / 11:21 am

    668728 171285The truth is and see if the Hcg diet protocol and as a consequence HCG Drops certainly are a in fact quick approach to be able to shed pounds; even though the healthy diet has a strong will most likely moreover sizable focus to undertake positive. hcg diet drops 366350

  2. Wedding Organizers 19 נוב 2017 / 1:06 pm

    500137 293906I was suggested this web site by my cousin. Im not certain whether this post is written by him as nobody else know such detailed about my difficulty. Youre incredible! Thanks! 158942

  3. agen poker terbaik 25 אוק 2017 / 4:00 pm

    855933 961693I adore your wp design, wherever would you get a hold of it from? 781599

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *