לקראת שבועות נצבעים כל חלונות הראווה בלבן ופרסומות של מוצרי חלב מושלכות אלינו מכל עבר וכולנו על סיפה של הרעלת לקטוז. שבועות הוא החג שבו כל מגזיני האופנה מתהדרים בהפקות לבנות לרגל החג וגם קהילת הבלוגריות מתהדרת אף היא במבלושים לבנים חגיגיים. 

אולם השילוב של שלומויאליות אישיותית, עם גוון עור מג’ונג’ן וילדים קטנים זבי חוטם וזבים באופן כללי בכל מה שזב ויכול ללכלך, הפכו עבורי את הצבע הלבן למוקצה מחמת זהירות. אז אחרי שנים שבהן נמנעתי מללבוש מה שנקרא בעגה Total white החלטתי להשלים השנה את החסר ולפרגן לשבועות פוסט שלם שכולו על טהרת הלבן – מבגדים לשבועות דרך הרגליים ועד המאכלים. 

בגדים לשבועות

בגדים לשבועות - שמלה בהירה ונעליים אדומות צילום: רונן וסקר. רגליים לבנבנות: שלי; נעליים אדומות: שני בר, רגליים שזופות: דיווה דיאנה

חגיגת שבועות החלה אצלנו בשכונה מוקדם מהצפוי במסגרת אירוע השבועות השכונתי הפרובינציאלי להחריד אך המרגש באותה מידה, שאליו נצטוונו להגיע עטויי לבן כף רגל עד תלתל. האתגר האמיתי במסיבה שכזו שבה היכן שלא תפנה יאוץ ירוץ לו עולל אחוז עוגת שוקולד או גלידה חצי נמסה לא היה למצוא בגדים לבנים, אלא להשאיר אותם לבנים עד סופו של האיוונט.

בגדים לשבועות

אמא ובת בבגדים חגיגיים לשבועות

בגדים חגיגיים לשבועות - שמלה לבנהזר פרחים מעשה ידי, שרשרת דובדבנים מחנות יד שניה בפריז, חצאית: שירואטו.

שזירת פרחיםהזר ששזרתי בהתהוות

כמו כל אמא טובה שהפחד הגדול ביותר שלה הוא לא חלילה לייצר פגיעה בילדים אלא (רחמנא ליצלן) להתפס על ידי האמהות האחרות כמזניחה, דאגתי שהילדים יהיו לבושים בלבן מלכותי אך בעלי החליט לנקוט במרדנות נוסח לוי ובמחווה ליונתן גפן וחבורת הכבש השישה עשר עט חולצה כחולה והודיע קבל עם ופייסבוק שהוא בכלל מסיפור אחר ;-). 

מה ילדים אוהבים לאכול

סתיו בחרה לאירוע את השמלה החדשה של המעצבת הדס שטרגנברג שגם הופיעה בפוסט הזה שהיה שיתוף פעולה מקסים ביני לבין המעצבת לקראת חג הפסח. סתיו התאהבה לחלוטין בשמלות שלה כי הן “מתפרשות יותר מכל שמלה אחרת” ושמחה עד אין קץ לזכות בהזדמנות נוספת ללבוש אותה. למתעניינות אציין שבאתר מוצעת הנחה שווה של 50 ש”ח על כל השמלות הלבנות עד מוצאי שבועות. 

שמלה לבנה לשבועותהשמלה מכאן

ואני מצידי זכיתי להזדמנות לצאת אמא פולניה להחריד ולרדוף אחריה עם ערימת מגבונים ולצעוק ללא הירף “תיזהרי לא להתלכלך” לקול צחוקו המתגלגל של גור הקטן שמשום מה תמיד צוחק כשאני צועקת על מישהו אחר ובעיקר עם המישהו(י) זאת אחותו הגדולה…

ילדה אוכלת גלידה

וודאי תשמחו לשמוע, שלמעט כתם קטן או שניים, צלחנו סתיו ואני את האירוע בגבורה מבלי שנידרש לפרנס את שירותי הניקוי היבש שבאזורנו. האדון גור מאידך, סיים את היום בקצת פחות אלגנטיות אבל מי צריך אלגנטיות כשאתה כל כך, אבל כל כך חמוד??

ילד לבוש לבן

Copyrighted Image

נגישות

אהבת את מה שקראת?

ואת רוצה לקבל הודעה על כל פוסט חדש

להיות הראשונה לדעת על ההגרלות השוות 

ועל ההנחות שמקבלות באופן בלעדי המנויות לבלוג,

 

הרשמי למועדון תלתלים.

נרשמת בהצלחה. כיף שהצטרפת