עוד שנה חלפה והנה אני כבר בת 37. יומהולדת הוא זמן של חשבון נפש והגיל המתקדם הביא איתו כצפוי שאלות הרות גורל, כמו למשל: האם הגיעה השעה לזריקת בוטוקס בין העיניים? האם אני מעוניינת בילד שלישי?  האם הגיע הזמן להשלים עם המשקל, הצלוליט וסימני המתיחה או שכדאי לשנס מתניים ולעבוד? ואם החלטתי להשלים עם המשקל האם זה אומר שעלי לוותר על השמלה החלומית השחורה של ויויאן ווסטווד שקניתי באינטרנט במחיר מציאה ושצמודה בדיוק באזורים האסטרטגיים ושטרם הספקתי ללבוש אפילו פעם אחת?? 

על כל זאת ועוד, לא אשיב בפוסט הזה ובמקום זה אחלוק אתכם מנת אסקפיזם קליל ואספר לכם איך ציינתי את המאורע ובאיזה מלבוש. המועד עצמו חל ביום הזכרון – יום ממועט בשמחות. כולם אמרו לי “לא נורא, תוכלי לחגוג כמו שצריך בערב” והם צדקו! שכן מיהי האישה שאינה חולמת לחגוג את יומהולדתה בין שלל המוני אנשים תוך שהיא עושה הכל כדי לחמוק מריסוסי ספריי הקצף ומפטישי הגומי האימתניים שעליהם צויר דגל ישראל (כאילו שהמדינה אינה דופקת איתנו מספיק…) ובחרדה מתמדת לאבד ילד או שניים בתוך ההמון הרב?!  

אמא ובן

אחרי שהסתיים לו היום המעייף, הכרזתי קבל עם ובעל שבכך לא תמו חגיגות יום ההולדת ומגיע לי יום משלי. בעלי שהוא מהנדס לתפארת ואיש של מעשים, מיהר לדאוג ללוגסטיקת סידורי הילדים וארגן לנו ליום שבת את המתנה הטובה ביותר שיכולתי לייחל לה – 6 שעות של חופש נטול ילדים ורווי רומנטיקה זוגית ודביקה בגבולות הסביר! 

אישה נתלית על עץשרשרת: אילי גורן In Between (ישנה ומוצלחת)

ילדים מתגלשים במגלשה

עבור הורים לילדים קטנים, זמן ללא ילדים הוא אוצר יקר ערך לפחות כמו דירה במרכז תל אביב ולכן התלבטנו רבות מה יהיה השימוש הראוי ביותר לנדל”ן הזמן שקיבלנו ואחרי לבטים רבים החלטנו להתפנק בארוחת צהריים במסעדה וסרט באמצע היום! התפרענו 😉

קוקטייל קייצי מרענןכי חופש אמיתי מתחיל עם אלכוהול. 

אחרי ששימחנו לבבנו באלכוהול, פחממות וקינוח מושחת עם המון המון שוקולד, התלבטנו באיזה סרט לבחור. כשיציאה לקולנוע הופכת להיות פעילות נדירה שמתרחשת אחת לחצי שנה, הופכת כל בחירה שכזו ל”בחירתה של סופי”, ואם השם הזה אינו אומר לכם דבר דעו שזהו הסרט שעליכם לרוץ לצפות.

שמלה עם גרביון רשתשמלה: Sabina (ישנה ומוצלחת)

עיצוב תלתלים

אם חשבתם שבחורה אופנתית שכמותי תבקש לבחור בסרט אומנותי בסינמטק אז דעו כי טעות בידיכם. מה גם שבחירה שכזו הייתה מטילה עול כבד על בעלי שאחרי הכל הוא גבר סטרייט שתמיד יעדיף לפני הכל לראות כדורגל. הסרט שנבחר היה “שומרי הגלקסיה 2” – וכן, זה היה טיפשי כמו שזה נשמע במובן החיובי ביותר של המילה. 

מגף צהובמגפונים מהולנד. 

כצפוי, בין שלל הקהל הצעיר (מידי) שבקולנוע יש שיאמרו כי הייתי קצת overdressed, אולם אם החיים הם מה שקורה בזמן שאנחנו מקטרים בין יומהולדת אחד למשנהו, אז לפחות שנעביר אותם בסטייל. זה אמנם לא מוצלח כמו שינה אבל מטשטש לא רע את העיגולים השחורים שתחת העיניים ;-).

אישה נחה

עמוד חשמל

 איך אתם אוהבים לחגוג את יום ההולדת? המתנה השניה הכי משמחת שאוכל לקבל אחרי עוד יום חופש שכזה, הוא לשמוע אתכם בתגובות למטה ;-). 

Copyrighted Image

נגישות

אהבת את מה שקראת?

ואת רוצה לקבל הודעה על כל פוסט חדש

להיות הראשונה לדעת על ההגרלות השוות 

ועל ההנחות שמקבלות באופן בלעדי המנויות לבלוג,

 

הרשמי למועדון תלתלים.

נרשמת בהצלחה. כיף שהצטרפת