אחרי הפוסט הקודם שהפעיל לתפארת את בלוטת הדמעות אני חשה צורך ורצון להעלות את המוראל וריכוזי האדרנלין עם איזו הפקת אופנה אסקפיסטית ומושקעת, ומה יותר אסקפיסטי מאשר מלון בוטיק מעוצב בתל אביב שעולה ללילה כמחצית העלות של הגן הפרטי של זבי החותם שלי אך מסב כמובן תוחלת אושר לא פחות גבוהה (אם לא יותר…;-)). כדי לממש את הפנטזיה האדיטוריאלית הזו פלשנו צלמת האופנה של הבלוג ורד פרקש הכשרונית ואני למלון עלמה התל אביבי ובעודנו שואפות מלוא הריאות אוויר מזגנים מעוצב יכולנו לרגע לדמיין את עצמנו באיטליה או פריז משתתפות בהפקה שלא הייתה מביישת את ווג או לפחות את “לאישה”. 

איך לבחור שטיח

שרשראות: Jennifer Love; חולצה: Shiruetto; חצאית: אלף אלף

מלון עלמה בתל אביב

ידיות מעוצבות

צמיד: Jennifer Love

אם כבר לחיות לרגע בסרט לפחות שיהיה זה סרט איכותי, אופנתי ופוטוגני וכדי להתאים את המלבוש והעדיים לתחושת הקוטור הכללית נעזרנו במוריה המקסימה ובמותג התכשיטים שלה Jennifer Love ובשירה המקסימה בעלת מותג האופנה Shiruetto.

גופיה לבנה מצוירת

הגופיה מפה; שרשרת Jennifer Love

עוגיות מקרון

שרשרת Jennifer Love

אדיטוריאל

וכך עברנו ורד ואני בין החדרים השונים שכל אחד מהם מעוצב באופן שונה ויפה כמו קודמו לפחות, וחשנו עצמנו לרגע (אבל רק לרגע) הדוניסטיות נהנתניות טובות מראה וגורל.

 צמיד כסף גדול

צמיד: Jennifer Love

השתקפות

צילומי אופנה

חשבון נפש

שרשרת: Jeniffer Love

התכשיטים המשגעים שהושאלו להפקה הזו שייכים למותג מיוחד בשם Jennifer Love – מותג איכותי שמגיע אלינו היישר משוויץ ומשרה עלינו שיק אירופאי קריר ואיכותי. כיאה לכל דבר שיוצא משוויץ (שוקולד מישהו? 😉 ), האיכות מוקפדת והחומרים האיכותיים (7 שכבות של ציפוי זהב 24 קארט או רודיום לבן שאינו משחיר). 

עיצוב פנים

שרשרת וצמידים: Jennifer Love

ספר צילומי אופנה

צמידים: Jennifer Love

איך לעצב חדר אמבטיה

שרשרת וצמיד: Jennifer Love

איך למרוח אודם

לחיי הסרטים שהיו והסרטים שבדרך…

Copyrighted Image

נגישות

אהבת את מה שקראת?

ואת רוצה לקבל הודעה על כל פוסט חדש

להיות הראשונה לדעת על ההגרלות השוות 

ועל ההנחות שמקבלות באופן בלעדי המנויות לבלוג,

 

הרשמי למועדון תלתלים.

נרשמת בהצלחה. כיף שהצטרפת