את הפוסט הזה אני רוצה להתחיל באמירת תודה לכם הקוראים. הפוסט הקודם שהעלתי, פוסט ה-#metoo  הפרטי שלי היה הפוסט האישי והקשה ביותר שהעלתי, וכל תהליך הכתיבה, העלאה שלו ובעיקר ההפצה שלו בפייסבוק היה מלווה באינספור ספקות וחששות מסוג ה”מה יחשבו” ו”מה יגידו” אבל מאות התגובות שלכם ושלכן שקיבלתי בפייסבוק, באינסטגרם, פה בבלוג ובמסנג’ר חיזקו אותי וחיממו את ליבי ובזכותם ובזכותכן אני היום יודעת שפרסום הפוסט היה החלטה נכונה.

אז אחרי שחיממתן ככה את ליבי הנה ההזדמנות של כולנו לעשות משהו גדול וטוב לטובת המאבק הכל כך חשוב וחיוני בתקיפות המיניות.

צילום: לימור יערי; שמלה: יאנגה; נעליים: Yoopi; ג’קט: תמר בר

מתלבשות על זה

כבכל שנה גם השנה, מתקיים בזאר “מתלבשות על זה” באדיבות העמותה לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בתל אביב, וגם השנה כמו בשנה שעברה, הגעתי למרכז העמוס ארגזים ושקיות שנתרמו ברוחב לב על ידי מיטב מעצבי ארצנו כדי לצלם מקבץ קטן אך מייצג של שלל הטובין והנפלאות שתוכלו למצוא בבזאר במחירים מפתים במיוחד.

צילום: לימור יערי; חולצה: Only Shugar; חצאית: אלה לוי

יש הסוברים כי בבזאר נמכר בעיקר שמעטס כזה או אחר ואני כאן כדי להפריך את הסברה ולהראות שתוכלו גם למצוא אופנת מעצבים ואופנה עילית, שגם תהיה במחירים האטרקטיביים במיוחד ושכל ההכנסות הן קודש לפעילות המבורכת של המרכז וכל עובדי ועובדות הבזאר הם מתנדבים שעושים זאת מטוב ליבם. במילים אחרות: מסתבר שאפשר לאכול את העוגה ולהשאר רזה ;-).

צילום: לימור יערי; ג’קט: תמר בר

צילום: לימור יערי; שמלה: Limka

צילום: לימור יערי; חולצה: בורדו; חצאית: קאלה; כפכפים: יעל הרמן; השרשראות שלי מהבית ;-), הקצרה של אורית וולף והארוכה מרשת סוהו

וכך הגענו למרכז אנוכי והצלמת לימור יערי שכזכור צילמה, ליוותה ותמכה בפוסט ה- metoo# שלי חמושות במצלמה, כוס קפה והרבה כוונות טובות במטרה לגרות לכן את בלוטות הטעם כדי שתוכלו לתכנן כבר מעכשיו את הלו”ז בסופ”ש הקרוב באופן שיאפשר לכן להגיע ראשונות לבזאר ולהנות מכל הטוב היפה הזה.

צילום: לימור יערי; שמלה: דנה סידי; השרשראות שלי מהבית ;-), הקצרה של אורית וולף והארוכה מרשת סוהו

צילום: לימור יערי; שמלה: Limka; שרשראות: שלי מהבית – הקצרה של Paliani, הארוכה מרשת סוהו

צילום: לימור יערי; נעליים: Yoopi

צילום: לימור יערי; שמלה: יאנגה

מתי ואיפה כל זה קורה?

הבזאר צפוי להתקיים בסוף השבוע הקרוב בימים שישי ושבת ה- 29.12-30.12 בין השעות 10:00 עד 18:00 ביום שישי, ו-10:00 עד 20:00 ביום שבת בביתן 11 בגני התערוכה בתל אביב.

בבאזר צפויים להמכר פריטי אופנה, תכשיטים, נעליים, ספרים, כלי בית, מוצרי נייר ובגדי ילדים בטווח שבין 10-300 ₪ בלבד.

מוזמנים לעקוב אחרי האיוונט בעמוד הפייסבוק ולסייע בהפצת הבשורה. 

צילום: לימור יערי; שמלה: דנה סידי; השרשראות שלי מהבית ;-), הקצרה של אורית וולף והארוכה מרשת סוהו

צילום: לימור יערי

שלב התודות

תודה לכל אנשי המרכז הנפלאים שעושים כזאת עבודת קודש עבור כולנו, ולמרים שלר מנהלת המרכז הנהדרת.

המון המון תודה לצלמת לימור יערי הנפלאה, שממשיכה ללוות אותי בשליחות החשובה הזו. הזדמנות מצוינת לספר שללימור יש בלוג נהדר בשם “יש לה את זה” שבו היא מארחת מידי פוסט אישה ססגונית אחרת ובפוסט האחרון שלה הייתה לי הזכות להתארח בעצמי אז אתן מוזמנות להכנס, להכיר ולהתאהב בבלוג החמוד הזה שכל כולו שיר הלל לנשיות.

צילום: לימור יערי; צמידים: YaYa; טבעות: אגס ותמר

עד כאן לבינתיים, אז אם אהבת או אפילו רק חיבבת ואת חשה עצמך נדיבה, אשמח לקבל “לייק” קטן לעמוד הפייסבוק של “תלתלים” ואם במקרה אתן מגיעות לבזאר ורואות אותי, אשמח אם תגידו שלום כי יהיה נחמד מאוד להכיר גם את מה שקורה מן העבר השני של המקלדת :-). 

צילום: לימור יערי שמלה: Limka; שרשרת: איילה בר

Copyrighted Image

נגישות

אהבת את מה שקראת?

ואת רוצה לקבל הודעה על כל פוסט חדש

להיות הראשונה לדעת על ההגרלות השוות 

ועל ההנחות שמקבלות באופן בלעדי המנויות לבלוג,

 

הרשמי למועדון תלתלים.

נרשמת בהצלחה. כיף שהצטרפת