ברוכות הבאות להגרלה הכי שווה שעשיתי עד היום בפינת "הארון השווה שלי". הפעם בשיתוף פעולה עם מותג תיקי הערב הטבעוני Nala Mode אנחנו מחלקות לאחת הקוראות שלושה תיקי ערב שונים ומיוחדים עבורה ושתי חברות לבחירתה. ייאי!

כמה מילים על מותג התיקים Nala Mode

מותג תיקי הערב הטבעוני Nala Mode נולד כאשר נלה בעלת המותג חיפשה תיק ערב קטן וגילתה שלמרות שמבחר בגדי הערב, נעלים ותכשיטים הוא רחב, תיקי ערב אלגנטים קטנים כמעט בלתי אפשרי למצוא. וכך נולד לו המותג המקסים הזה. השם Nala Mode הוא שילוב של הכינוי של בעלת המותג NALA במשחק מילים עם הביטוי הצרפתי a la mode. את התיקים המקסימים אפשר למצוא בחנות אונליין של Nala Mode, באינסטגרם ובעמוד הפייסבוק

אז איך אפשר לזכות בכל הטוב הזה? 

1. להכניס את המייל עוד קצת למטה בחלונית. 

2. להיכנס לפוסט הזה בפייסבוק, לרשום שנרשמת או "אני רוצה" או כל צירוף מילים אחר כיד הדמיון הטובה שלך,  ולתייג את שתי החברות שתרצי לפנק אותם בשני התיקים הנוספים. 

וזהו. ב- 12.5.20 תוגרל הזוכה המאושרת! 

לסיום, כמה דברים חשובים בפינת ה"אותיות הקטנות". ההרשמה להגרלה היא גם הרשמה לרשימות הדיוור של "תלתלים" ושל Nala Mode אך אל חשש, תוכלי להסיר את עצמך בכל רגע בלחיצת כפתור ואנחנו נשתדל שלא להיעלב (מידי 😉 ). דבר שני, בגלל שההגרלה נעשית על חשבוני ואני שולחת את התיקים בדואר רשום, היא מוגבלת רק לתחומי הארץ. 

ושיהיה בהצלחה לכולן!

היום(s)

:

שעה(s)

:

דקה(s)

:

השני(s)

Copyrighted Image

נגישות