עוד לא יבש דבק הנצנצים שהודבק על התחפושת של סתיו (פית הלילה – תודה ששאלתם ;-)) והנה כדברי המשורר “שמחה רבה שמחה רבה, אביב הגיע, פסח בא”. בעוד שחלקנו עסוקים בטרדות כמו נקיונות, אצל מי נחגוג ומה נבשל, בצד הזה של המקלדת מתעסקים במה שבאמת חשוב – מה ילבשו הילדים, ואם לדייק, מה תלבשנה הבנות (כי בינינו, כמה יצירתי כבר אפשר להיות עם חולצה ומכנסיים??).

שמלות לפסחהשמלה מכאן

שמלות אביביותהשמלה מכאן; צילום: אודליה מנצור

דבקה בחיבתי ואג’נדתי לקידום תוצרת מעצבנו המקומיים והנפלאים, גייסתי הפעם למשימה את מעצבת השמלות לילדות הדס שטרנברג שהעניקה את חסותה כדי להרים פוסט חגיגי לתפארת. לכבוד הצילומים תיכננתי להקריב את שנ”צ שישי הקדוש (ושנ”צ כידוע זה החיים) אלא שהנסיכה לבית לוי החליטה דווקא בבוקר זה לעשות כמעשה אחיה ואביה ולהתחלות מה שאומר שכדי להוציא את הצילומים לפועל אני תלויה לא בגחמותיה בלבד אלא גם במחלותיה ;-). 

שמלות אביביות לפסחשמלה מכאן

שמלות לפסח ולאביבשמלה מכאן

ילדה חמודה בשדההשמלה מכאן

שמלות לחגהשמלה מכאןצילום: אודליה מנצור

שמלות מסתובבות לילדותשמלה מכאן

אחרי מספר ימי מנוחה ומסכנות החל הגוון הורדרד לחזור ללחייה של סתיו וניצלנו את הימים האביביים הנפלאים הללו כדי לצאת ולהסתובב בשדות הפורחים משל היינו דמויות בנהלל באחד מספריו של מאיר שלו, ולא נשים אורבניות בדירת 4 חדרים בהרצליה… 

השדות המרהיבים הללו נמצאים גם כן בהרצליה והם פתוחים לציבור הרחב עד שיגיע הקבלן שישים מספיק כסף ויבנה פה עוד גורד שחקים כאילו אין יותר תמ”א 38 בעולם (או לפחות בהרצליה – בירת התמ”א העולמית). לצילומים גייסתי את חברתי וקולגתי הבלוגרית אודליה מנצור, הבעלים הגאים של הבלוג היפהפה  ?Why Delilah שהתגייסה לעזור ולסייע ולהעקץ יחד איתנו מהנמלים שלקחו גם הן חלק בהפקה 😉

אמא ובתהשמלה מכאןצילום: אודליה מנצור

בשדה המוזהבהשמלה מכאן. צילום: אודליה מנצור

ילדה קטנה רצהשמלה מכאן

כדי להעביר את רוח החג המתבקשת בחרנו לסתיו שמלות בצבעים בהירים שמתנפנפות לכל עבר, והולכות מצוין עם אווירת שולחן חג אך קצת פחות עם כתם של חזרת ;-). היא כל  כך נהנתה ללבוש את השמלות, לרוץ איתן ברוח ולקטוף פרחים שאני שוקלת במלוא הרצינות להעביר את שולחן החג לשדות. כל שנותר הוא לשכנע את כל השאר. 

סתיו הייתה חייכנית כהרגלה אך חשוב מכך – זורמת עם כל גחמות אמה וסיפרה בהתרגשות לכל גורם שנקרה בדרכנו והחמיא לה על השמלה ש”היא הולכת להצטלם אצל אמא בבלוג” ;-). קסם. ואם לסכם בתפילת הודיה: ברוך הוא שהביא לי גברת ואמרו אמן.

בילוי משותף בחיק הטבעהשמלה מכאן. צילום: אודליה מנצור

לבוטיק האינטרנטי הקסום של הדס שטרנברג

לעמוד הפייסבוק של הבוטיק

לאינסטגרם של הבוטיק

Copyrighted Image

נגישות

אהבת את מה שקראת?

ואת רוצה לקבל הודעה על כל פוסט חדש

להיות הראשונה לדעת על ההגרלות השוות 

ועל ההנחות שמקבלות באופן בלעדי המנויות לבלוג,

 

הרשמי למועדון תלתלים.

נרשמת בהצלחה. כיף שהצטרפת