קצת פחות מארבע שנים חלפו מהרגע ששילחתי את הפוסט הראשון בבלוג ברחבי הרשת בחשש כבד. ייתכן שתופתעו לשמוע (ואם לדייק, לקרוא), אבל עד לפני כמה שנים אפילו פייסבוק לא היה לי. בשעה שההתלהבות מהרשת הצוקרברגית הייתה בשיאה, העדפתי אני להשאר באלמוניותי המנותקת, ולכן זה לא מפתיע (לפחות לא אותי) שאת הלילה הראשון שלאחר שליחתו של הפוסט הראשון בבלוג לכולי עלמא, ביליתי עם התקף חרדה קל עד בינוני. 

כובע מחנות יד שניה

כובע: חנות יד שניה; טבעת גדולה עם אבן: Petit delights Jewelry

השנים חלפו והתקף החרדה לא נשנה (לפחות בענף הזה…) אבל גם היום יציאתו של פוסט חדש מלווה במתח, מעקב אובססיבי אחר תנועת הקוראים בזמן אמת, טירדה מכמות התגובות המעטות בפייסבוק ותהיות כלליות האם הוא טוב מספיק, האם ירצו לקרוא אותו ומה בעצם חושבים עלי באמת הקוראים?

הרהורים

סיכת פרח: העולם המופלא של גיא גיל

טיול ביער

כטיבן של חרדות, גולשת גם שלי אל מעבר לגבולות התוכן הכתוב, ובכל פעם שאני פוגשת מישהו שאינו מכיר אותי ומזהה אותי מהבלוג או מהאינסטגרם אני חרדה שמה הוא מתאכזב מגרסת המציאות ובראשי מדמיינת את השיחה שיערוך עם חבריו לגבי הפער שבין האשליה שבבלוג לאני האמיתית. 

דרמה תקופתית

אמנם קטונתי מלהקרות “סופרת” אך ברשותכם, סוג של יוצרת ולכן חשבתי שחודש הספר העברי הוא זמן מצוין להרהורים וחשבון נפש על יצירה ונפגשתי עם דורון עופר שלאחרונה התארח אצלכם על המסך בתכנית המצוינת “ג’ודה” בה שימש דורון כעוזר במאי וגם כיכב בפרק הראשון בתור הלבנני הכריזמתי והמאיים שציון ברוך מנצח במשחק פוקר (וסליחה על הספוילאר ;-)), לסשן צילומים ושיחה על יצירה. 

אופנה לפלאס סייז

דורון עופר

מה מעסיק אותך בימים אלו?

במקצועי אני עוזר במאי בסרטי קולנוע וטלוויזיה. נכון לעכשיו אני עובד על סדרה בשם “איפה אתה חי”.

שבוע הספר

וינטאג'

מהי יצירה בעיניך?

היצירה היא בעיני נקודת המפגש שבה הגשמה פוגשת דימיון וחזון. בעיני יצירה הופכת משמעותית כשיש לה ערך רגשי והיא נוגעת בלב של הצופה. זה המקום שבו ליצירה יש את הכוח לחולל שינוי אמיתי. 

צילום אומנותי

שרשרת: רתם אגמון

אישה צוחקת

איך הגעת לעולם הצילום?

קיבלתי מתנה ליומהולדת 17 מצלמה. עד גיל 25 צילמתי לא מעט ואז מסיבה שאינה זכורה לי (20 שנה, לך תזכור…) הפסקתי לצלם ביום בהיר אחד. בגיל 46 קניתי מצלמה והתחלתי שוב לצלם, הפעם, בהשראת הסרטים שבהם הייתי מעורב. 

בלוג צילום

בית ספר לאופנה

שרשרת: רתם אגמון

איפה אתה מרגיש שהיצירה תופסת אותך?

יצירה תופסת אותי בכל דבר שאני עושה ולא רק במה שנתפס כ”אומנות”. יצירה נמצאת בבישול, בתכנון, בכתיבה, בצילום, בגינון וכמובן במוזיקה. 

פינטרסט

טבעת גדולה: Petit delights Jewelry

איזה קשיים היצירה מערימה עליך?

אני מוצא שהקשוי הגדול ביותר שלי הוא להיות משוחרר מספיק באופן כזה שהיצירה תוציא ממני משהו חדש. עם הזמן גיליתי שקשה לי להתחיל דברים חדשים מאפס ובמקומות האלה נדרשת לי אמונה חזקה מאוד בעצמי והתמסרות לתהליך היצירה. הפסיכולוג הקטן שבי טוען שהשורשים לקושי שלי לפרוח כאדם בוגר נעוצים במגבלות שמטילים עלינו כילדים שרק רוצים לפרוח ולגלות את העולם. אבל אולי זה התיקון שהיצירה מאפשרת לנו: ליצור כאילו אתה ילד מבלי להיות כזה :-).

אישה בורחת מבשורה

גופיה: COS; חצאית לבנה: Blush

ועם מילים יפות שכאלה, כל שנותר הוא להודות לדורון על הצילומים הנפלאים שפה, על החברה ועל התשובות מעוררות ההשראה והמחשבה. אם אתם אנשי אינסטגרם, ממליצה בחום לעקוב אחר הפיד של דורון שמלא וגדוש בצילומים אומנותיים ומעלי רגש מהסטים שבהם הוא עובד, ובכלל. 

בית ספר לכתיבה

אם נהנית, צחקת, אהבת או אפילו רק סימפטת, אשמח מאוד לשמוע את התגובה שלך למטה, וישמח אותי לא פחות, אם תפנקי ב”לייק” בעמוד הפייסבוק של “תלתלים”

Copyrighted Image

נגישות

אהבת את מה שקראת?

ואת רוצה לקבל הודעה על כל פוסט חדש

להיות הראשונה לדעת על ההגרלות השוות 

ועל ההנחות שמקבלות באופן בלעדי המנויות לבלוג,

 

הרשמי למועדון תלתלים.

נרשמת בהצלחה. כיף שהצטרפת