שבוע קשה עבר על כוחותינו. כאילו ש-200 המעלות ו-2000% הלחות לא מספיקים, חיסון גיל שנה השנוי במחלוקת שגור קיבל הביא איתו עוד קצת חום שסירב לרדת על אף השימוש בשלל התרופות. אחרי כמה ימים שכאלה, ירד החום ולשבריר שניה חשבנו שהאפיזודה הסתיימה אלא שמהר מאוד גילינו שמוקדם מידי לנשום לרווחה באופן המילולי ביותר: נגמר החום, אבל הגיע קוצר הנשימה. מן הפח אל הפחחחחח.

עברו עלינו לילות של בכי בלתי פוסק תוך כדי צפצופים וחרחורים ומלמול "אמא" (בקמץ ;-)) בקול מסכן תוך הושטת ידיים לכיווני כדי שאושיע אותו מהרעה הזו. אז אחרי שבוע של אינספור אינהלציות, סטרואידים והמון המון חמלה אימהית צלחנו את ההתקף הנוכחי ועכשיו נותר החלק הקשה אך הפוטוגני – להושיע את עצמנו.

צאי אל החלון

אלו החברים שגייסתי כדי להפיח מעט שמחה, חדווה וקרירות במין שבוע שכזה.

 מניפה מעוצבת

מפתיע שבמדינת השמש הנצחית כשלנו, לא רואים יותר (א)נשים מסתובבים כדרך קבע עם מניפות. כבר שנים שאני מסתובבת עם שלי, ואנשים סביבי תמיד התייחסו לכך כאל הצהרה אופנתית בעוד שעבורי מדובר באמצעי השרדות חיוני. לכן, אתם יכולים להבין את שמחתי כשגיליתי את מותג המניפות המעוצבות הנפלא בשם Fancy של המעצבת שרון ירושלמי.    

מניפות מצוירות טבעת גדולה: Frida; מניפה מפה

ילדים משחקיםגם סתיו עם מניפה של Fancy

מזון לנשמה

אחרי השבוע הקשה, נטול השינה והמנוחות שעבר עלינו עשו עימנו חסד הסבא והסבתא ולקחו את הילדים אליהם לכמה שעות יקרות מפז. החלטנו להיות רומנטיים ולהדרים עד יפו למסעדת קלמנטע השוכנת בעיר העתיקה מול הים. אם נחלק את האוכל לשתי קטגוריות: מזון שאוכלים כשרעבים, ומזון שאוכלים כדי לחיות, אין ספק שהאוכל שהוגש במסעדה משתייך לקטגוריה השניה במובן הטוב ביותר של המילה :-), אם כי, אחרי שנים של פלרטוט ופורפליי ארוך עם עולם הטבעונות, הפסטה שהזמנו שהגיעה שקועה עד צוואר ברוטב שמנת, הייתה עבורנו מעט מוגזמת. 

אוכל טעיםסנדלים: לייבלינג

ילד עליזגור מסכים שפחממות זה החיים עם בורקס מקונדטיורית "ניסו" המיתולוגית בהרצליה בידו השמאלית. 

אלכוהול

עוד הרבה לפני שהכרתי את בעלי והגיחו ילדי לעולם הכרתי את האלכוהול, שעמד שם בשבילי בזמנים הקשים, הפחות קשים, והממש ממש קלים. יש מי שזקוק לקינוח לסיום אולם על אף חיבתי רבת השנים למתוק עם עדיפות מובהקת לשוקולד, דווקא האלכוהול הוא זה שעוזר לי יותר מכל לעכל את המזון וגם את קשיי החיים. 

יין ישמח לבב אנושטבעת: Frida; שרשרת ישנה מחנות שנסגרה כבר מזמן…

זמן זוגי

אין קלישאה גדולה יותר מלומר שהרומנטיקה היא הדבר הראשון שנשחק עם בוא הילדים (בעצם השני, אחרי רצפת האגן ;-)). לכן דווקא בתקופות שכאלה שבהן כל האינטרקציה הזוגית הופכת להיות יותר משימתית מפעולה של צה"ל, חשוב למצוא גם את הזמן הזוגי. עם סיום ההתקף כשגור התחיל לחזור לעצמו, אפסנו את הילדים לחצי יום אצל סבא וסבתא, והדרמנו ליפו בשבת חמה והלחה ביותר שהייתה עד כה. אחרי סיבוב בין 5 דקות שהרגיש לפחות כמו 50, מיהרנו לחזור לאוטו דביקים ולא אחד מהשני. את נחמתנו מצאנו בגלידה של "אניטה" שחזרה איתנו הבייתה לרביצה מענגת במזגן מול הטלוויזיה שהופעלה בווליום ששמור לעיתות בית נטול ילדים. 

יפו תל אביב

עגלה מעוצבת

אם נגזר עליך לבלות זמן רב מידי בחוץ בחום ובלחות בסיבובים עם העגלה כי לקטן קל יותר לנשום בחוץ, אז לפחות שיהיה עם עגלה חתיכה ונוחה. 

טיולון ארמדילוטיולון ארמדילו של מאמס אנד פאפס

את הטיולון מדגם ארמדילו של המותג מאמס אנד פאפס קיבלתי בזכות פוסט תמים בפייסבוק שבו שאלתי מי מבין חברי מעונין להעביר לבית חם חדש טיולון שלא בשימוש. היות שנפלאות דרכי הצוקרברג, התגלגל לו הפוסט לכיוונים בלתי צפויים ומפה לשם זכיתי בעגלה המוצלחת ביותר שהייתה לי עד כה: גם יפה, גם נוחה, גם משקל נוצה וגם נוסעת כמו חלום. 

איך אתם צלחתם (ועדיין צולחים) את הדביקות, החום והלחות? שתפו אותנו בתגובות למטה. ובינתיים, נסיים בתפילת הודיה לאלוהי המזגן.  

Copyrighted Image

נגישות

אהבת את מה שקראת?

ואת רוצה לקבל הודעה על כל פוסט חדש

להיות הראשונה לדעת על ההגרלות השוות 

ועל ההנחות שמקבלות באופן בלעדי המנויות לבלוג,

 

הרשמי למועדון תלתלים.

נרשמת בהצלחה. כיף שהצטרפת