היה היתה פעם ילדה יבנאית שנקרא לה ה. שאהבה מאוד את חג הפורים. מידי שנה סביב ט”ו בשבט ישבו ה. ואימה ותכננו את התחפושת לחג פורים הממשמש ובא. הן החליטו על תחפושת, בחרו את הבדים, מדדו, גזרו ותפרו. שנה אחת הייתה זאת כיפה אדומה עם חצאית ושכמיה אדומות וסינר לבן רקום, שנה אחר כך הייתה זאת אינדיאנית עם שמלה שנתפרה משק יוטה שנפרם ונתפר מחדש ושנה לאחר מכן אפריקאית (שזכתה אז בכינוי הבלתי פוליקטלי קורקט  – “אישה כושית”). 

אמא ובת בתחפושת של חד קרןצילום: רונן וסקר; תחפושת של סתיו וקשת חד קרן: אילאיל שמלות מסתובבות לילדות

יותר מעשרים שנה חלפו והנה נפלתי גם אני קורבן לרכישת תחפושות זולות, ענין שהוביל לפני שנה לתקרית “קלי-ברנדה” כשמולי בתור לבר עמדה ארוכת רגליים וזהובת שיער באותה השמלה בדיוק, על אף שבעלי נשבע שעלי השמלה נראתה טוב יותר ;-). 

תחפושת של מלכת הלילהצילום: רונן וסקר; קשת וגלימה: אילאיל שמלות מסתובבות לילדות

בשנים האחרונות עם כניסת האינטרנט לחיינו ועלייתה של אליאקספרס לשלטון השופינג ההורי נדיר למצוא תחפושות שנעשו במיוחד ומשהו באמירה האישית הלך אף הוא לאיבוד. שבוע שעבר התפרסם ב”מאקו” כי על אף התחייבות “דואר ישראל” ספק רב אם התחפושות שהוזמנו מאליאקספרס יגיעו במועדן ולכן החלטתי שזאת הזדמנות נהדרת להחזיר עטרה ליושנה ונאמנה לרוח הבלוג, בחרתי להמליץ גם הפעם, על התחפושות המיוחדות של Made in Israel.

חד קרן ורודהצילום: רונן וסקר; תחפושת מ-א’ עד תלתל: אילאיל שמלות מסתובבות

קשת של חד קרן למבוגריםצילום: רונן וסקר; קשת חד קרן: אילאיל שמלות מסתובבות. תודו שמדובר באגדה לפורים. 

אם אתן מאלה שניחנו בחיבה, אהבה וכישרון לתפירה אשריכן, אולם אם אתן כמוני ומלאכות הבית מסוג זה אינן נחלתכן אני כאן כדאי לעזור ולהמליץ על אאוטסורסינג תוצרת הארץ, מעוצב, מותאם למידות הילדים לפי הזמנה אישית ובעיקר, בעל אמירה אישית ייחודית.

אגדת יערצילום: רונן וסקר; תחפושת של סתיו וגלימה, שרביט וקשת שלי: אילאיל שמלות מסתובבות. 

התחפושות הללו נתפרו באהבה וכישרון על ידי אילאיל בעלת המותג “אילאיל שמלות מסתובבות“. את אילאיל הכרתי לפני יותר מעשר שנים כשהייתה לי הזכות ללמוד אצלה ריקודי בטן ומי שלא ראה ג’ינג’ית שדופה בת 25 מענטזת כאחרונת הפרעוניות לא ראה תופעה מימיו 😉 

תחפושות זהות אמא ובתצילום: רונן וסקר

כפי שיודעת כל רקדנית, הביגוד הוא חלק בלתי ניפרד מהריקוד ובגלל שהיה לא פשוט למצוא בגדים שיתאימו לריקודים שלנו (ולא יהיו חושפניים מידי) התחילה אילאיל לעצב לנו את הביגוד שהיה בדיוק כמו הריקוד שלה: מלטף, מעודן, נשי וכייפי. למתעניינות, אילאיל עדיין מעצבת בגדים שכאלה לרקדנוית אולם החגיגה שלשמה התכנסנו והתהדרנו בצילומיו הנהדרים של צלם האופנה רונן וסקר היא הצגת התחפושות המופלאות שתופרת אילאיל בכישרון רב ובאהבה שניכרת בכל פרט ופרט. 

התחפושות מורכבות משמלות מסתובבות נפלאות שעליהן לובשים את האביזרים. לכן השמלות שימושיות גם לאחר פורים והן תחסוכנה לנו את כאב הראש שבחיפוש שמלה לליל הסדר :-). 

אמא ובת רוקדות ביערצילום: רונן וסקר; תחפושת של סתיו וכתר שלי: אילאיל שמלות מסתובבות 

ילדה חמודה רצה בשמלהצילום: רונן וסקר; תחפושת של סתיו: אילאיל שמלות מסתובבות

ואם גם אתן כמוני נותרתן ילדות בליבכן תוכלו למצוא את אותם אביזרים לתחפושת גם למידותינו האמהיות.

אמא ובת בפוריםצילום: רונן וסקר. אגדה קסומה לפורים

היש אהבה גדולה מזו?

אמא ובת מתנשקותצילום: רונן וסקר 

לאתר של אילאיל

לעמוד הפייסבוק של אילאיל

לעמוד הפייסבוק של הצלם רונן וסקר

 

Copyrighted Image

נגישות

אהבת את מה שקראת?

ואת רוצה לקבל הודעה על כל פוסט חדש

להיות הראשונה לדעת על ההגרלות השוות 

ועל ההנחות שמקבלות באופן בלעדי המנויות לבלוג,

 

הרשמי למועדון תלתלים.

נרשמת בהצלחה. כיף שהצטרפת