ידוע הוא שאלוהים נמצאת בפרטים הקטנים וזו הסיבה שגם השמלה המעוצבת ביותר אינה יכולה לכפר על הזנחה (פושעת!) של הציפורניים, ומן העבר השני, מי שציפורניה מעוצבות לתפארת תראה נהדר גם בלבוש בסיסי עם תוספת של אודם אדום ותו לא. 

רגע לפני שאני צוללת פנימה אל נבכי הפוסט גילוי נאות אך חשוב: הפוסט הזה הוא שיתוף פעולה שיווקי אך הסירו חשש מליבכן, אין בעובדה שמדובר בתוכן שיווקי כדי לפגוע חלילה מאיכותו של הפוסט, צבעוניותו או שנינותו ;-).

טיפוח העור

ציורי ציפורניים

תכשיטים מכסף

אם חשבתן לרגע שחידושי טכנולוגיה היא נחלתם הבלעדית של ההיטקיסטים טעות בידיכן המטופחות משום שחידושי הטכנולוגיה אינם פוסחים גם על תחום המניקור והבשורה החדשה בתחום מגיעה מחברת iNail שמשווקת מדפסות לציפורניים (כן כן) שמדפיסות על גבי הציפורן כל ציור ואיור שתבקש נפשכן ואם תרצו – אפילו תמונה של הילדים. או החתול (אישה אישה וילדיה :-)). 

אופנוע לנשים

בניית ציפורניים

ציורי ציפורניים מגניבים

לייף סטייל

איך בתכלס זה עובד?

המדפסות אינן מיועדות לשימוש בייתי והן נמצאות בידיהן של קוסמטיקאיות מיומנות מה שיחסוך לכן את הצורך שבו נתקלתי אני למרוח בעצמכן את הבסיס הלבן על הציפורן ולקבל תוצאה סופית שנראתה כאילו נעשתה על ידי הלן קלר בכבודה…

בעוד אתן נמשחות בלבן תוכלו לנצל אחת הזמן בעלעול בקטלוג הווירטואלי שמכיל כמעט כל דוגמה אפשרית שתוכלו להעלות על הדעת, ואם במקרה לא הצלחתן למצוא את הדוגמה שרציתן אך יש בידיכן תמונה שלה, תוכלו להכניס אותה למחשב ומשם היישר למאגר הדוגמאות להדפסה. מנפלאות הטכנולוגיה. 🙂

מוצרי טיפוח לידיים

סטיילינג

סטייל גורו

לאחר שבחרתן את הדוגמה מתחיל שלב ההדפסה, שאורך כ-8 שניות לכל ציפורן. בזכות העובדה שההדפסה נעשית אחת אחת אפשר לבחור דוגמה שונה עבור כל ציפורן, ולתת דרור מוחלט לכל רעיון יצירתי שהוא. בעיקרון ההדפסה מחזיקה כל עוד מחזיק הבסיס הלבן ולכן תחזיק יותר זמן על גבי לק ג'ל מאשר על גבי לק לבן רגיל. 

אחרי כמה ימים שהסתובבתי עם ציפורני הצבעוניות חזרתי כמו כל מכורה טובה לדרוש מנה נוספת והפעם בחרתי בדוגמה עדינה יותר שמתכתבת במקרה (או שלא … ) עם הקעקוע שיש לי על יד שמאל של פריחת הדובדבן. 

ציורים בלק ג'ל

דוגמאות לציפורניים

מניפה: Fancy

אם חשקה נפשכן באיור שכזה ואתן רוצות לדעת היכן נמצא המכון הקרוב למקום מגוריכן ולהסתער – לחיצה קטנה ואתן שם.  

בעלות מכונים שמעוניינות לשמוע פרטים על מכונה מוזמנות ליצור קשר כאן. 

מוצרי טיפוח

אם נהנית, צחקת, אהבת או אפילו רק סימפטת, אשמח מאוד לשמוע את התגובה שלך למטה, וישמח אותי לא פחות, אם תפנקי ב"לייק" בעמוד הפייסבוק של "תלתלים"

Copyrighted Image

נגישות

אהבת את מה שקראת?

ואת רוצה לקבל הודעה על כל פוסט חדש

להיות הראשונה לדעת על ההגרלות השוות 

ועל ההנחות שמקבלות באופן בלעדי המנויות לבלוג,

 

הרשמי למועדון תלתלים.

נרשמת בהצלחה. כיף שהצטרפת