אופנה ישראלית

אופנה ישראלית בתלתלים

בתור אחת שמסתובבת הרבה בעולם (ואם לדייק, מסתובבת הרבה בחשבונות אינסטגרם של בלוגריות ומעצבים בעולם 😉 ) ועוקבת אחר הנעשה בעולם האופנה, אני שמחה לומר שהאופנה הישראלית לא נופלת במאום מבירות האופנה הנחשבות ביותר ובורכנו בשלל מעצבי אופנה והמון מעצבות אופנה שמעצבים במקוריות רבה ומייצרים אופנה ישראלית שכוללת פריטי לבוש, תכשיטים, תיקים, אקססוריז ושאר ירקות שהופכים את הקיום היומיומי להרבה יותר נוח ובעיקר הרבה יותר יפה. 
 
אם פעם חנויות בוטיק וחנויות מעצבים היו מנות חלקן של רחובות בודדים בתל אביב הרי שכיום לשמחתנו הרבה בורכנו בשפע רב של חנויות בוטיק, חנויות מעצבים וכמובן חנויות וקניונים וירטואלים שמוכרים אופנה ישראלית ברשת, וקשה להכיר ולעקוב אחרי כולם. גם אם אתן חיות רשת שעוקבות וצורכות אונליין אופנה ישראלית ברשת או אופנה בכלל מחנויות מעצבים ובוטיקים למיניהם, עדיין קשה לאתר ולעקוב באופן מסודר אחרי אופנה ישראלית אונליין. 
 
בתור בלוגרית אופנה ישראלית ובעלת בלוג אופנה שפועל באדיקות כבר שנים ועוקב אחר הנעשה בזירת האופנה המקומית והמקורית שלנו ומידי שבוע מתארחים בבלוג ומוצגת מיטב האופנה באינסטגרם המלווה את בלוג האופנה הזה, של מעצבים ישראלים שמציגים מידי עונה את יצירותיהם ועיצוביהם החדשים. 
 
ועכשיו, מזמינה אותך לשטוף מעט מעיניך באופנה ישראלית מקומית ומקורית, ללחוץ על מי מהמעצבים שברשימה ולהגיע לפוסטים שהם מופיעים בהם.